Cięgno, sterowanie sprzęgłem 4 RIDE LS-233

- Typ pojazdu: Rieju 1254T
- Rok prod. od: 2003
- Rok prod. do: 2006
- Rodzaj pojazdu: Motocykl, do konkretnego modelu
- Jednostka ilości: Sztuka
- Numer artykułu: LS-233
- Nasza cena: 86,22 PLN
- Producent: 4 RIDE
- Numer EAN: 5907500912428
- Stan: nowy
Cięgno, sterowanie sprzęgłem 4 RIDE LS-233 : opinie i ocena
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Cięgno, sterowanie sprzęgłem 4 RIDE LS-233?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Twoje eksperci części zamiennych autodoc.pl.
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o 4 RIDE Cięgno, sterowanie sprzęgłem?
Przeczytaj Cięgno, sterowanie sprzęgłem LS233 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.