Prosimy, wybrać odpowiedni motocykl, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
Lusterko VICMA EY124D z prawej

- Strona zabudowy: z prawej
- Rozstaw trzpieni mocujących [mm]: 52
- Kształt: prostokątny
- Szerokość [mm]: 150
- Wysokość [mm]: 95
- Kolor: czarny
- Materiał: Tworzywo sztuczne
- Numer artykułu: EY124D
- Nasza cena: 139,89 PLN
- Producent: VICMA
- Numer EAN: 8430525041479
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Porządkowe numery producenta w porównaniu z numerami części oryginalnej:
- OEN 5GJ-26290-10-00 — YAMAHA MOTORCYCLES
- OEN 5GJ-26290-1000 — YAMAHA MOTORCYCLES
- OEN 5GJ262901000 — YAMAHA MOTORCYCLES

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Lusterko VICMA EY124D?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Twoje eksperci części zamiennych autodoc.pl.
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o VICMA Lusterko?
Przeczytaj Lusterko EY124D FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.