Uchwyt na telefon OXFORD Sat Nav OX558 kierownica, uniwersalny

- Kolor: czarny
- Rodzaj pojazdu: Motocykl, Rower
- Linia produktów: Sat Nav
- Rodzaj: GPS
- miejsce montażu: kierownica
- Parametr: moto / bike
- kompatybilny z: uniwersalny
- Numer artykułu: OX558
- Nasza cena: 180,13 PLN
- Producent: OXFORD
- Numer EAN: 5030009145582
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Uchwyt na telefon OXFORD OX558?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania
Twoje eksperci części zamiennych autodoc.pl.
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o OXFORD Uchwyt na telefon?
Przeczytaj Uchwyt na telefon OX558 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.